Topligák: Nevetséges öngóllal kapott ki az Inter, a Valencia a hajrában fordított az utolsó ellen - videó

A milánóiak nagyon ötlettelennek voltak a Genoa ellen, így megérdemelten kaptak ki. A Valenciának is nehéz meccs volt, de sikerült győznie.
Budai László 2018. február 17., szombat 22:41
Szerző: Budai László 2018. február 17., szombat 22:41

A tartalékosan felálló Internazionale nem bírt a hazai pályán játszó Genoával. Igaz, a milánóiak nagy segítsége kellett ahhoz, hogy ellenfelük vezetést szerezzen: Skriniar rúgta rá a labdát társára, Ranocchiára, róla pedig saját kapujukba pattant a labda – hihetetlen öngól. A második játékrészben Pandev szelídített meg egy lövést, majd ügyesen a hosszúba lőtt (2-0). A Genoa így nyert a végén próbálkozó, de összességében ötlettelen Inter ellen. Ha a Lazio hétfőn győz, Spalletti csapata egészen az ötödik helyig esik vissza.

TABELLA: ÍGY ÁLL A SERIE A ÉS A LA LIGA

Serie A, 25. forduló

Genoa-Inter 2-0 (Ranocchia 45. – öngól, Pandev 59.)

A La Ligában utolsó helyen álló Málaga Ideye góljával meglepetésre sokáig vezetett a harmadik Valencia ellen. Ám a vendégek a 80. percben Coquelin találatával előbb egyenlítettek, majd nem sokkal később Parejo 11-esgóljával átvették a vezetést, és megszerezték a három pontot (1-2).

La Liga, 24. forduló

Málaga-Valencia 1-2 (Ideye 27., ill. Coquelin 80., Parejo 84. – 11-esből)

Riccardo Piscitelli
Megvan a MOL-éra első igazolása: Riccardo Piscitelli a Mezőkövesdtől érkezik az újpestiekhez a következő idényben.
Pászka Lóránd
Bár Pászkára nemigen számít Dejan Stankovic, ő megküzdene a helyéért. Ezzel együtt egy kölcsönadásra is lehet esély nyáron. A Sepsi már többször érdeklődött iránta.