A "szuper-Milan" már otthon sem veretlen, a Roma sorozata folytatódott - videók

Először vérzett el hazai pályán a lombard gárda, hibátlan idegenben a Roma, nyert az Inter is, a Lazio 0-1 után lőtt hatot. Serie A, vasárnap.
Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 21:00
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 21:00

TABELLA: Az olasz bajnokság állása itt!

A Serie A-ban már harmadszor kapott ki a nyáron alaposan megerősített AC Milan, ráadásul először a San Siróban. Az egyre bizonytalanabb helyzetű Vincenzo Montella csapatát a stadionján kívül még hibátlan és gólt sem kapó Roma verte 2-0-ra Dzeko és Florenzi góljával vasárnap.

Az Inter az újonc Benvento stadionjában lépett fel – ideiglenesen? – a második helyre, a Lazio pedig úgy vágott hatot, hogy a 27. percben még vesztésre állt.

Serie A, 7. forduló:

AC Milan – AS Roma 0-2 (Dzeko 72., Florenzi 77.)

Benevento – Internazionale 1-2 (D'Alessandro 42., ill. Brozovic 19., 23.)

Chievo – Fiorentina 2-1 (L. Castro 25., 46., ill. G. Simeone 7.)

Lazio – Sassuolo 6-1 (L. Alberto 46., 57., De Vrij 56., Parolo 65., 69., Immobile 82.  – 11-esből, ill. Berardi 27. – 11-esből)

SPAL – Crotone 1-1 (Paloschi 38., ill. Nwankwo 59.)

Torino – Hellas Verona 2-2 (Iago Falque 31., Niang 44., ill. Kean 90., Pazzini 92. – 11-esből)

Napoli – Cagliari 3-0 (Hamsík 4., Mertens 40. – 11-esből, Koulibaly 47.)

20.45: Atalanta – Juventus