Napoli's forward from Belgium Dries Mertens celebrates at the end of the Italian Serie A football match Genoa vs Napoli on October 25, 2017 at the Ferraris stadium in Genova. / AFP PHOTO / Vincenzo PINTO (Photo credit should read VINCENZO PINTO/AFP/Getty Images)

Serie A: Nem tud hibázni a Napoli - videó

A Serie A 21. fordulójában a Napoli 1-0-re nyert Bergamóban az Atalanta ellen és ezzel továbbra is vezeti az olasz bajnokságot.
Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 14:27
Szerző: Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 14:27

A Serie A állása - itt!

Mindkét együttes masszívan védekezett, sokáig nem kerültek helyzetbe a csapatok, majd a 65. percben Dries Mertens a leshatáron kilépve 15 méterről a kapuba lőtt.

A belga támadónak ez volt a 11. gólja az idei bajnokságban és október után volt újra eredményes a Serie A-ban.

Győzelmével a Napoli továbbra is vezeti a tabellát.

Atalanta - Napoli 0-1 (Mertens 65.)

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.