Serie A: Hátrányból nyerte meg a Milan a két piros lapot hozó meccset - eredmények, tabella

Hiába került gyorsan hátrányba, még az első félidőben megfordította bajnoki mérkőzését a Milan az olasz élvonalban egy duplázó játékosnak köszönhetően. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 19:59
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 19:59

Nyolc mérkőzést játszottak le eddig vasárnap az olasz élvonalban. Már beszámoltunk a Bologna sima győzelméről, de öt gólt győzve nyert a Lazio, 3-0-ra a Crotone, a Milan pedig egy két kiállítást hozó összecsapáson fordított 0-1-ről. Eredmények:

Atalanta–Napoli 0–1 (Mertens 65.)
Bologna–Benevento 3–0 (Destro 35., De Maio 73., Dzemaili 88.)
Lazio–Chievo 5–1 (Luis Alberto 23., Szavics 31., 68., Bastos 83., Nani 86. ill. Pucciarelli 25.)
Hellas Verona–Crotone 0–3 (Barberis 3., Stoian 54., Ricci 67.)
Sassuolo–Torino 1–1 (Berardi 54. ill. Obi 26.)
Sampdoria–Fiorentina 3–1 (Quagliarella 30., 60., 68. ill. C. Sánchez 80.)
Udinese–SPAL 1–1 (Samir 11. ill. Floccari 49.)
Cagliari - Milan 1-2 (Barella 8. ill. Kessie 36., 42.)

TABELLA: ÍGY ÁLL A SERIE A - KATTINTS!