Serie A: Ugyanazt csinálta meg a Milan és a Lazio - videók

Ez történt az olasz élvonal vasárnap délutáni meccsein.
Dudás Gábor 2017. február 26., vasárnap 16:00
Szerző: Dudás Gábor 2017. február 26., vasárnap 16:00

A Milan Bacca 11-esével hozta el a három pontot a Sassuolo otthonából, így zsinórban negyedik találkozóján maradt veretlen a bajnokságban. A hazaiak még Bacca gólja előtt, Berardi 11-esével előnybe kerülhettek volna, de a fiatal támadó elhibázta a pontrúgást.

1-0 lett a Lazio és az Udinese csatája is, Immobile ugyancsak 11-esből lőtte a három pontot érő gólt a 72. percben. A rómaiak is negyedik meccsükön maradtak veretlenek.

Nagy Ádám csapata, a Bologna egészen a 94. percig, a 75. perctől tíz emberrel játsztva (Torosidis állt ki a védelemből) vezetett Genovában, de a több nagy helyzetet kialakító hazaiak végül Ntcham góljával elcsípték az egyik pontot. A magyar válogatott középpályás ezúttal a kispadon ült.

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!