Serie A: Meghajolt a Roma és a Milan előtt a két "magyar csapat" - videók

Két fiatal játékosunk is játszott a fordulóban, de pontnak nem örülhettek.
Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 15:07
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 9., vasárnap 15:07

Érvényesült a papírforma a Milan-Palermo és a Bologna-Roma olasz bajnokin is vasárnap.

A Sallai Rolandot az 54. perctől bevető (Balogh Norbertet pedig a kispadon jegelő) szicíliai gárda 4-0-ra kapott ki a San Siróban – már a félidőben 3-0 volt az állás –, ráadásul a végén, Gonzalez kiállítása miatt tíz emberrel is játszott a Palemo.

A Bologna is meghajolt a nagyobb tudás előtt, a Juventus egyetlen igazi üldözője, a Roma 3-0-ra győzött a Stadio Renato Dall'Arában, szép gólokat szerezve. Nagy Ádám a 63. percig, kezdőként játszott, majd taktikai okokból küldték be a helyére a horvát támadót, Petkovicot.

A Torino remek meccsen győzött 3-2-re a Cagliari otthonában, az Internazionale viszont nagy meglepetésre elvérzett a kiesés elől menekülő Crotone stadionjában (1-2).

TABELLA: Az olasz bajnokság állása itt - kattints!

SERIE A, 31. FORDULÓ:

AC Milan – Palermo 4-0 (Suso 6., Pasalic 19., Bacca 37., Deulofeu 70.)

Bologna – AS Roma 0-3 (Fazio 26., Salah 41., Dzeko 75.)

Crotone – Internazionale 2-1 (Falcinelli 19., 22. - az elsőt 11-esből, ill. D'Ambrosio 65.)

Cagliari – Torino 2-3 (Borriello 19., Han-Kwang 95., ill. Ljajic 33., Belotti 39., Acquah 54.)

Udinese – Genoa 3-0 (De Paul 20., Zapata 31., Rubinho 49. - öngól)

Sampdoria – Fiorentina 2-2  (B. Fernandes 5., R. Álvarez 71., ill. G. Rodriguez 60., Babacar 89.)