Őrült dráma Totti római búcsúmeccsén - videó

Szenzációs végjáték után nyert 3-2-re az AS Roma a Genoa ellen, a 25 év után búcsúzó Francesco Totti utolsó meccsén klubjában.
Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 18:38
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 28., vasárnap 18:38

A másik vasárnapi találkozón a Napoli is nyert, négyet vágva idegenben a Sampdoriának - a hazaiak kispadján a 16 éves magyar kapus, Hutvágner Gergely is ott ült -, de így is a Roma lett az ezüstérmes, a déliek pedig a harmadik helyen végeztek. Francesco Totti az 54. percben állt be egyébként a fővárosi gárdába.

SERIE A, 38. FORDULÓ:

AS Roma – Genoa 3-2 (Dzeko 10., De Rossi 74, Perotti 90., ill. Pellegri 3., Lazovic 79.)

Sampdoria – Napoli 2-4 (Quagliarella 50., R. Alvarez 90., ill. Mertens 36., Insigne 42., Hamsík 49., Calejón 65.)

Korábban: Cagliari – AC Milan 2-1