Mindkét magyar kimaradt a hétvége legőrültebb fordításából - videó

A Palermo Genovában nyert 4-3-ra, a Lazio 3-1-re verte a Fiorentinát. Serie A-gólok.
Dudás Gábor 2016. december 18., vasárnap 21:58
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 18., vasárnap 21:58

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

Sallai Roland és Balogh Norbert is a kispadon ült végig, miközben csapatuk 4-3-ra nyert Genovában.

A hazaiak Simeone duplájával és Ninkovic találatával 1-0-ra és 3-1-re is vezettek a sereghajtó ellen, de a szicíliaiak parádés hajrát bemutatva a maguk javára fordították a találkozót. A csereként alig tíz perce beállt Trajkovski döntött a 90. percben., ráadásul a genovai kapus, Perin a 93. percben piros lapot kapott, így rövid ideig egy mezőnyjátékos, Edenilson védte a hazaiak hálóját.

A Lazio 3-1-re verte közben a Fiorentinát, a  vendégeket Ilicic kihagyott 11-ese is sújtotta Rómában.

SERIE A, 17. FORDULÓ:

Genoa – Palermo 3-4 (Simeone 4., 57., Ninkovic 65., ill. Quaison 42., Goldaniga 69., Rispoli 88., Trajkovski 90.)

Lazio – Fiorentina 3-1 (Keita 23., Biglia 49. – 11-esből, Radu 90., ill. Zarate 64.)

Napoli – Torino 5-3 (Mertens 13., 18., 22., 80. – a másodikat 11-esből, Chiriches 70., ill. Belotti 58., Rosettini 76., Falque 84. – 11-esből)

Pescara – Bologna 0-3 (Masina 7., Dzemaili 41., Krejci 56. – 11-esből)

Sassuolo – Internazionale 0-1 (Candreva 48.)

Chievo – Sampdoria 2-1 (Meggiorini 9., Pellissier 42., ill Schick 94.)

Udinese – Crotone 2-0 (Thereau 43., 61.)