Milan: Megvan az új vezetőedző, akit már a kinevezése előtt utáltak a szurkolók

Szerdán bejelentették a Serie A 13. helyén álló AC Milan új vezetőedzőjét, aki felé a szurkolók már a keddi nap folyamán kifejezték nemtetszésüket.
Nyikes Zoltán 2019. október 9., szerda 13:08
Szerdán bejelentették a Serie A 13. helyén álló AC Milan új vezetőedzőjét, aki felé a szurkolók már a keddi nap folyamán kifejezték nemtetszésüket.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 9., szerda 13:08

Honlapunk is megírta kedden, hogy az AC Milan vezetősége mindössze 111 nap után menesztette Marco Giampaolo vezetőedzőt, akivel az együttes a Serie A első hét fordulójában csak kilenc pontot szerzett.

Az előzetes pletykáknak megfelelően a milánói klubnál szerda kora délután Stefani Piolit nevezték ki az új vezetőedzőnek annak ellenére is, hogy a szurkolók már a Piolival kapcsolatos sajtóhírek megjelenését követően nemtetszésüket fejezték ki az 53 éves szakember iránt.

A rossoneri hívei a Twitteren a #PioliOut, vagyis a „Pioli távozz” hashtaggel fejezték ki nemtetszésüket már a hivatalos bejelentés előtt, a hashtag pedig annyira népszerű volt,

hogy a világon az ötödik, Olaszországban pedig a legnépszerűbb kifejezés volt kedd este egy rövid ideig.

Az új vezetőedző két évre szóló szerződést írt alá az észak-olasz klubbal. Stefano Pioli legutóbb a Fiorentinánál dolgozott 74 meccs erejéig, de korábban megfordult a városi rivális Inter, továbbá a Lazio, a Bologna, a Palermo, a Chievo és a Sassuolo kispadján is, nevéhez pedig egyetlen trófea sem fűződik.

Átigazolások
Ferencváros
Újabb fontos csatár távozhat
Varga Barnabás után Aleksandar Pesic is elhagyhatja az FTC-t, a szerb távozni szeretne. Engedélyezték neki, hogy itthon maradjon, de átigazolási díjat kell fizetni érte. (Nemzeti Sport)
Nyíregyháza
Itt is egy távozó
A Szpari közös megegyezéssel felbontotta Ranko Jokic szerződését. A védő az előző idényben 14 élvonalbeli bajnokin lépett pályára, az idei szezonban pedig kétszer volt kezdő.
Tovább az összes átigazoláshoz