A Roma azonban simán behúzta idegenbeli találkozóját.
A legutolsó és gyakorlatilag már kieső Benevento Iemmello góljával meglepetésre vezetést szerzett a Milan otthonában. Sőt, a kiscsapat meg is tudta tartani előnyét, így legyőzte nagynevű ellenfelét (1-0). A Milan így már hat bajnoki óta nyeretlen a Serie A-ban.
Hozta azonban a kötelezőt a Roma, amely Vicari öngóljával, valamint Nainggolan és Schick találatával 3-0-ra győzött a Spal otthonában.
A Sassuolo 1-0-ra verte a Fiorentinát.
TABELLA: ÍGY ÁLL A SERIE A
Átigazolások
ETO FC
Véglegesedik a nagy transzfer
A Girona hivatalosan is véglegesíti Olekszandr Piscsur átigazolását, akit 1 millió euróért vesznek meg az ETO FC-től. A csatár júniustól a La Liga-klubban bizonyíthat. (Fabrizio Romano)
Légiósok
Orbán mégis maradhat
Az RB Leipzig legérzelmesebb döntése nyáron következik: hogyan tovább Willi Orbánnal?
Légiósok
Magyar tini tart a Bundesligába
A korábban Pécsen, tavaly szeptembertől pedig Eszéken pallérozódó 16 éves támadót, Andruskó Adriánt a német Werder Bremen szerződtetheti. (Nemzeti Sport)