Megvan Sallai első gólja a Serie A-ban - videó

Sallai Roland első olasz élvonalbeli találatával szerzett vezetést a Palermo az Udinese elleni vasárnapi bajnokin. Aztán jöttek a hazaiak.
Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 17:22
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 17:22

A folytatás már kevésbé sikerült jól a Palermo számára, a hazaiak ugyanis négy gólt szerezve fordítottak és győztek. Ráadásul az egyébként is indiszponált Diamanti a 74. percben piros lapott kapva hozta még nehezebb helyzetbe a vendégcsapatot.

Sallai Roland végig a pályán volt, Balogh Norbert pedig csereként állt be a 65. percben.

{div}{module sallaivideo}{/div}

SERIE A, 29. FORDULÓ:

Udinese – Palermo 4-1 (Thereau 42., Zapata 60., De Paul 68., Jankto 80., ill. Sallai 12.)

Korábban (A délutáni meccsekről bővebben itt - kattints!):

Bologna – Chievo 4-1 (Verdi 61., Dzemaili 72., 90., Di Francesco 92., ill. Castro 40.)

Crotone – Fiorentina 0-1 (Kalinic 90.)

Sampdoria – Juventus 0-1 (Cuadrado 7.)

Empoli – Napoli 2-3 (El Kaddouri 70., Maccarone 82. – 11-esből, ill. Insigne 19., 38. – a másodikat 11-esből, Mertens 24.)

Cagliari – Lazio 0-0

Atalanta – Pescara 3-0 (A. Gomez 14., 93., Grassi 69.)

20.45: AS Roma – Sassuolo