Kirúgta edzőjét az egyik legnagyobb olasz csapat

Roberto Mancinivel szerződést bontottak.
Dudás Gábor 2016. augusztus 8., hétfő 10:42
Roberto Mancinivel szerződést bontottak.
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 8., hétfő 10:42

Közös megegyezéssel szerződést bontott az Internazionale Roberto Mancinivel - ezt hétfőn, dél előtt nem sokkal jelentette be a milánói klub.

A klub megköszönte a szakember 2014 novembere óta tartó munkáját, amelynek fénypontjaként a kék-feketék 2015 telén még vezették is a Serie A-t, végül azonban a negyedik, Európa Liga-indulást jelentő helyen végeztek. Az 51 éves tréner korábban három bajnoki címet is nyert a klubbal edzőként. 

Olasz sajtóhírek szerint a holland Frank de Boer lehet a kispadon Mancini utódja.

Átigazolások
Újpest
Tijaniról tárgyalnak

Külföldi források is megerősítették a Csakfoci értesülését: az Újpest komolyan dolgozik azon, hogy végleg megszerezze a Nyíregyháza színeiben remeklő Muhamed Tijanit.

Honvéd/Újpest
Piscitelli Kispestre tart
Az NB I-be visszajutó Budapest Honvédban folytathatja pályafutását a lilákat elhagyó olasz kapus, Riccardo Piscitelli. (Öltözőn túl)
Paks
Ádám Martin távozik
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci múlt héten előre jelzett: nem hosszabbítja meg a június végén lejáró szerződését Ádám Martin, a labdarúgó NB I-ben bronzérmes Paksi FC támadója.
Tovább az összes átigazoláshoz