Kilenc gól, kihagyott 11-es és őrületes fordítás volt az olasz rangadón - videó

A Fiorentina sokáig emlékezetes mérkőzésen verte az Intert 5-4-re.
Budai László 2017. április 22., szombat 20:45
Szerző: Budai László 2017. április 22., szombat 20:45

Fantasztikus mérkőzést játszott egymással a Fiorentina és az Inter. Bár az Inter a szünetben még 2-1-re vezetett, a firenzeiek pazarul játszottak a második félidőben: Paulo Sousa együttese előbb kiharcolt és kihagyott egy büntetőt, utána azonban hét perc alatt háromszor is eredményes volt az ettől összeroppanó Inter ellen. Sőt, a 79. percben Babacar második találata után már 5-2 is volt az állás.

A vendégek azonban Icardi révén a 88. percben szépítettek, sőt, Icardi a 92. minutumban is betalált, így az Inter az 5-5-ös döntetlenért támadott. Ezt néhány centi híján sikerült is elérni, egy szöglet után ugyanis a Fiorentina-védők a gólvonalról vágták ki a labdát!

Az őrületes meccs végül a Fiorentina 5-4-es sikerével zárult.

A mai másik meccsen az Atalanta 3-2-re verte a sérült Nagy Ádám nélküli Bolognát. A két mai olasz találkozó tehát hetes gólátlaggal zárult.

Fiorentina-Internazionale 5-4 (Vecino 23., 64., Astori 63., Babacar 70., 79., ill. Perisic 29., Icardi 34., 88., 92.)