Az elmúlt hetek híreinek megfelelően eldőlt, hogy az elmúlt idényben a Chelsea-t irányító Maurizio Sarri ül le a Juventus kispadjára. Az olasz rekordbajnok három éves szerződést kötött az Európa Liga-győztes szakemberrel.
Massimiliano Allegri távozásának hírére azonnak megindultak a találgatások, ki ülhet le a torinóiakkal zsinórban öt bajnoki címet nyert tréner helyére, és a legesélyesebb jelöltként már hetek óta Maurizio Sarrit emlegették.
A Nápolyban született és korábban három idényen át a délieket is irányító, 60 éves szakember az előző idényben a Chelsea kispadján ült, a bajnokságban a harmadik helyen végzett a londoniakkal, az Európa Ligát pedig megnyerte a Kékekkel.
Mostantól viszont a Juve sikereiért dolgozhat: a Zebrák vasárnap bejelentették, hogy 2022-ig szóló szerződést kötöttek Sarrival.
http://twitter.com/juventusfc/status/1140243316803559427
Átigazolások
Groningenben folytatja
Csinger Márk
Információink szerint Csinger Márk, az ETO FC hátvédje a Groningenben folytatja pályafutását.
Mégis távozhat?
Sallai Roland
Mehmet Özcan török újságíró szerint Sallai Roland az átigazolási időszak hajrájában távozhat a Galatasaraytól.
Két NB I-es csapat szeretné
David Toshevski
Az ETO FC és a ZTE FC is írásos ajánlatot tett az FCV Dender északmacedón válogatott támadójáért, David Toshevskiért.