A Juventusnál úgy jártak, mint Újpesten: Ez fogadta a csapatokat - videók

A kemény téli időjárás és a pálya alkalmatlansága miatt elhalasztották a Juventus és az Atalanta vasárnapi bajnokiját.
Dudás Gábor 2018. február 25., vasárnap 18:16
A kemény téli időjárás és a pálya alkalmatlansága miatt elhalasztották a Juventus és az Atalanta vasárnapi bajnokiját.
Szerző: Dudás Gábor 2018. február 25., vasárnap 18:16

Előbb későbbre halasztotta a kezdést, majd el is napolta a vasárnapi olasz bajnokit Maurizio Mariani játékvezető. Érdekesség, hogy a két csapat szerdán kupaelődöntőt játszana majd ugyancsak Torinóban.

Mint ismeretes, a magyar fociban eddig két meccset érintett a téli időjárás, illetve annak következményei: az Újpest-Paks kupameccs mellett a Sopron-Cegléd NB II-es bajnokit kellett elhalasztani.

Gianluigi Buffon nagykabátban és szakadó hóban ment megnézni a gyepszőnyeget és konzultálni a bíróval. Ezt láthatta ő is:

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz