A Juventus zsinórban negyedik Olasz Kupáját nyerheti meg - videó

Az Olasz Kupa első elődöntőjének visszavágóján a Juventus hazai pályán is győzni tudott az Atalanta ellen és bejutott a fináléba.
Privacsek András 2018. február 28., szerda 19:25
Szerző: Privacsek András 2018. február 28., szerda 19:25

A lépéskényszerben lévő Atalanta kezdett jobban, de nagy helyzetig nem jutott. A második félidőben előbb Gomez, majd Douglas Costa találta el a kapufát. A 75. percben aztán minden eldőlt: Mancini a 16-oson belül lerántotta Matuidit, a megítélt 11-est Pjanic a kapu közepébe lőtte.

Amennyiben a Juventus idén is megnyeri a finálét, úgy zsinórban negyedik diadalát érheti el a sorozatban.

Juventus – Atalanta 1-0 (Pjanic 75. – 11-esből), továbbjutott a Juventus 2-0-s összesítéssel

A másik elődöntőben 20:45-től a Lazio a Milant fogadja. Az első meccsen 0-0-s döntetlen született.