Az Inter sokáig bajban volt, de újra nyert - Icardi már Ibra és Vieri útján

Fantasztikus hajrával sikerült megfordítani a találkozót - videó.
Budai László 2017. január 14., szombat 21:38
Szerző: Budai László 2017. január 14., szombat 21:38

Legutóbbi négy bajnokiját megnyerte az Inter, így esélyesként várta a Chievo elleni hazai mérkőzését. Ennek ellenére sokáig a vendégek vezettek, ám Icardi előbb kiegyenlített, majd Perisic a 86. percben a győzelmet is megszerezte a milánóiaknak. Sőt, a sikert Éder a 93. minutumban még be is biztosította.

Icardinak ez zsinórban a harmadik olyan szezonja, amikor legalább 15 Serie A-találatot szerez - az utolsó Inter-játékosok, akiknek ez sikerült: Zlatan Ibrahimovic és Cristian Vieri.

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

Olasz bajnokság, 20. forduló

Internazionale-Chievo 3-1 (Icardi 69., Perisic 86., Éder 93., ill. Pellissier 34.)

Internazionale Milano 3-1 Chievo Verona - All... by SkyKooora17