Félórás Juventus-sokk, magyarok nélküli forduló - videók, olasz eredmények

Négy győzelem után kikapott a listavezető Genovában, a meglepetéscsapat Bolognában győzött, nyert a Lazio is.
Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 16:00
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 27., vasárnap 16:00

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

Elszenvedte idénybeli harmadik vereségét a címvédő és listavezető Juventus, amelyet valósággal állva hagyott a Genoa, a duplázó Giovanni Simeone vezérletével, a 29. percben már 3-0-ra vezettek a hazaiak. A torinói sztárcsapat csak a hajrában tudott kozmetikázni az eredményen.

A Palermo magyar támadója, Sallai Roland végig a kispadon ült, a felépülőben lévő Balogh Norbert pedig a keretben sem volt a Lazio elleni meccsen, amelyet egy góllal buktak el a szicíliaiak. A Costa Rica-i védő, Geancarlo Gonzalez piros lapot kapott a hazaiaknál a 86. percben.

Ritka alkalom, de ezúttal Nagy Ádám sem játszott a Bolognában, amely így a fiatal magyar középpályás nélkül kapott ki otthon (0-2) a már a dobogóra törő Atalantától.

Ennyire hiányzott Nagy Ádám a Bolognából: Beszédes számok - kattints!

SERIE A, 14. FORDULÓ:

Genoa – Juventus 3-1 (G. Simeone 3., 13., Alex Sandro 29. – öngól, ill. Pjanic 82.)

Palermo – Lazio 0-1 (Milinkovic-Savic 31.)

Bologna – Atalanta 0-2 (Masiello 15., Kurtic 68.)

Cagliari – Udinese 2-1 (Farias 35. – 11-esből, Sau 59., ill. Fofana 51.)

Crotone – Sampdoria 1-1 (Falcinelli 43., ill. B. Fernandes 71.)

20.45: AS Roma - Pescara