Elképesztő baki és tömegbunyó után nyerte meg a Roma a derbit - videó, eredmények

Hatalmas hiba, pofátlan gólöröm és egy remek lövés a római derbin (0-2), amelyet gyönyörű jelenet előzött meg.
Dudás Gábor 2016. december 4., vasárnap 16:36
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 4., vasárnap 16:36

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

A brazil Wallace kapitális hibája után a holland Strootman szerzett vezetést a Rómának a Lazio elleni, derbi 64. percében, hogy aztán a középpályás az egész ellenfelet felbőszítse locsolós gólörömével. Jelentős tömegjelenet alakult ki és egy piros lap is villant – a kispadon ülő Cataldi kapta.

A belga Nainggolan bő tíz perccel később egy átlövéssel döntött el a találkozót. Amelyet egy nagyon szép és szomorú jelenet előzött meg: a két csapat összeölelkezve emlékezett meg a tragikus sorsú Chapecoense játékosairól. A Roma a 2., a Lazio az 5. a tabellán.

SERIE A, 15. FORDULÓ

Lazio – AS Roma 0-2 (Strootman 64., Nainggolan 77.)

Pescara – Cagliari 1-1 (Caprari 92., ill. Borriello 24.)

Sampdoria – Torino 2-0 (Barreto 51., Schik 95.)

Sassuolo – Empoli 3-0 (Pellegrini 22. – 11-esből, Ricci 36. – 11-esből, Ragusa 53.)

AC Milan – Crotone 2-1 (Pasalic 41., Lapadula 86., ill. Falcinelli 26.)

20.45: Fiorentina – Palermo