Dráma a milánói derbin, a 97. percben döntött a gólvonal-technológia - videó

A piros-feketék a legvégén mentettek meg egy pontot.
Budai László 2017. április 15., szombat 12:31
Szerző: Budai László 2017. április 15., szombat 12:31

Sokkal jobban kezdte az Inter a milánói rangadót városi riválisánál. A kék-feketék Candreva találatával szereztek vezetést, Icardi pedig még a szünet előtt kétgólosra növelte az előnyt. Úgy tűnt, sima Inter-győzelem lesz a mérkőzés vége, de a 83. percben Romagnoli szépített, így az utolsó percek izgalmasak maradtak. A játékvezető ötperces hosszabbítást rendelt el, a slusszpoén azonban a 97.-ben érkezett, egy szögletet még hagyott elvégezni a bíró, a sarokrúgás után pedig Zapata ha csak éppen hogy, de a gólvonal mögé rúgta a labdát - ezt a gólvonal-technológia is megmutatta. A vége így 2-2 lett.

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

Cristian Zapata Goal HD - Inter 2-2 AC Milan... by livescoreIn

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.