Dráma: a Juventus a 97. percben nyerte meg a csúcsrangadót

Dybala a hosszabbítás végén, büntetőből szerzett gólja döntött a három pontról.
Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 21:52
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 10., péntek 21:52

Igazán drámai végjáték után a Juventus nyerte a Serie A péntek esti csúcsrangadóját. A listavezető Juventus és a hetedik helyen álló AC Milan összecsapásán a hazaiak szereztek vezetést Benatia góljával a 30. percben, amire Bacca a 43. minutumban válaszolt.

Mikor már mindenki kezdte azt gondolni, hogy marad az 1-1, jött a fordulat: a 90+3. percben Sosa kezezése után tizenegyes járt a Juventusnak (a Milan játékosa második sárga lappal a kiállítás sorsára is jutott), a büntető pedig Dybala a 97. percben értékesítette.

Így a Juventus továbbra is magabiztosan őrzi első helyét, a Milan-drukkerek pedig szomorkodhatnak, hiszen csapatuk több helyet is előreléphetett volna egy esetleges győzelemmel.

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.