Baloghot kiállították, botlott a Juve, Inter-ötös - olasz eredmények, videók

Serie A, vasárnap.
Dudás Gábor 2017. március 5., vasárnap 15:52
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 5., vasárnap 15:52

Balogh Norbert a 27. és a 78. percben is összeszedett egy-egy sárgát a Palermo torinói olasz bajnokiján vasárnap, így a magyar csatár nélkül fejezte be a meccset. Amelyet 3-1-re el is veszített, méghozzá az olasz válogatott Belotti nyolc perc alatt szerzett(!) triplájának is köszönhetően. A szicíliaiak hiába vezettek egészen a hajráig, megint pont nélkül maradtak mint az ezt megelőző négy idegenbeli meccsükön háromszor. Sallai Roland a 64. percig volt a pályán, és ő is kapott egy sárgát az 56. percben.

Egy remek szólógóllal került hátrányba a Juventus Udinében, és végül csak egy pontot szerzett, ám túlzottan nem kell hátrafelé tekintgetnie, köszönhetően a Roma szombati, Napoli elleni vereségének.

Az Inter idegenben szerzett öt gólt és győzött Cagliariban, amivel megelőzte a Laziót és a Milant is a tabellán (a rómaiak este játszanak majd Bolognában). A Genoa az utolsó pillanatokban győzött az Empoli stadionjában, kétszer és egymás után gyorsan betaláltak a végén a vendégek.

TABELLA: A Serie A állása itt - kattints!

SERIE A, 27. FORDULÓ

Torino – Palermo 3-1 (Belotti 73., 78., 81., ill. Rispoli 30.) – piros lap: Balogh N. (Palermo, 78., második sárgával)

Udinese – Juventus 1-1 (Zapata 37., ill. Bonucci 60.)

Cagliari – Internazionale 1-5 (Borriello 42., ill. Perisic 34., 47., Banega 39., Icardi 67. – 11-esből, Gagliardini 88.)

Crotone – Saussolo 0-0

Empoli – Genoa 0-2 (Hiljemark 93., Pinilla 93.)

Korábban: Atalanta – Fiorentina 0-0

20.45: Bologna – Lazio

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)
Edzőkérdés
Kuznyecov menesztése után többen is felmerültek jelöltként az ETO kispadjára.
ETO FC Győr
Kuznyecov távozik
A klub azonnali hatállyal szerződést bontott vezetőedzőjével, akivel nyolc bajnokiból négyet megnyert, négyet elveszített a csapat.