Az öngólra büntetővel válaszolt az Empoli, pontokat hullajtott a Milan – eredmények, tabella, videók

Sokáig úgy tűnt, egy öngól is elegendő lesz az AC Milannak a sikerhez, ám a hajrában büntetőből egyenlíteni tudott az Empoli a 6. forduló zárómérkőzésén. Eredmények, tabella, videók.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 27., csütörtök 22:52
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 27., csütörtök 22:52

TABELLA: AZ OLASZ BAJNOKSÁG ÁLLÁSA ITT!

Empoli – AC Milan 1-1 (Caputo 71. – büntetőből., ill. Capezzi 10. – öngól)

A vendégek a 10. percben megszerezték a vezetést: Lucas Biglia eresztett meg egy hatalmas löketet a tizenhatos vonaláról, ám a lövésébe Leonardo Capezzi beleért, így a találatot Michael Fabbri játékvezető öngólként könyvelte el. A második félidő 69. percében Romagnoli hibája után büntetőhöz jutott az Empoli, amit Francesco Caputo értékesített, így kialakította az 1-1-es végeredményt.

Empoli: Terracciano – Di Lorenzo, Silvestre, Maietta, Veseli – Traore (Brighi 80.), Capezzi (Rasmussen 75.), Bennacer – Krunic – La Gumina (Mchedlidze 65.), Caputo

AC Milan: Donnarumma – Calabria, Musacchio, Romagnoli, Laxalt – Kessie, Biglia, Bonaventura (Bakayoko 78.) – Suso, Borini (Cutrone 73.), Calhanoglu (Castillejo 73.)

Összefoglaló

SPAL – Sassuolo 0-2 (Adjapont 59., Matri 90.)

A játéknap másik meccsén a Sassuolo 2-0-ra nyert a SPAL otthonában, és a sikerrel már a harmadik helyen állnak, két ponttal a Napoli mögött. Az első találatot Claud Adjapont szerezte az 59. percben, majd Alessandro Matri három perccel azután, hogy beállt, végleg eldöntötte a mérkőzést, és ezzel együtt a három pont sorsát.

SPAL: Gomis – Lazzari, Simic, Vicari (Paloschi 82.), Felipe, Fares – Kurtic (Valoti 68.), Valdifiori (Everton 74.), Missiroli – Petagna, Antenucci

Sassuolo: Consigli – Marlon, Magnani, Ferrari – Adjapong (Lirola 73.), Magnanelli, Bourabia, Rogerio – Boga (Brignola 79.), Djuricic – Babacar (Matri 87.)

Serie A, 6. forduló

Juventus – Bologna 2-0 (Dybala 10., Matuidi 15.)

Udinese – Lazio 1-2 (Badelj 80. – öngól, ill. Acerbi 61., J. Correa 66.)

AS Roma – Frosinone 4-0 (Cengiz Ünder 2., Pastore 28., El Shaarawy 35., Kolarov 87.)

Atalanta – Torino 0-0

Cagliari – Sampdoria 0-0

Genoa – Chievo 2-0 (Piatek 42., Pandev 54.)

Napoli – Parma 3-0 (L. Insigne 4., Milik 47., 85.)

Hatalmasat botlott a Barca és a Real, a Juve tovább menetel – eredmények, tabella
A Barca és a Real idegenben kapott ki, míg a Nagy Ádámmal felálló Bologna két góllal kikapott a Juventus vendégeként. Eredmények tabella.