Az Inter lehet boldogabb a szuperrangadó után, a Real egy félidő alatt rúgott ötöt - videó, tabella

A milánóiak idegenben értek el döntetlent, és a Juventus elleni meccs után is veretlenek maradtak. A királyiak fölényes győzelmet arattak.
Budai László 2017. december 9., szombat 22:38
Szerző: Budai László 2017. december 9., szombat 22:38

Szuperrangadót játszottak szombat este Olaszországban, hiszen az éllovas Internazionale a harmadik Juventus otthonába látogatott. A találkozó abból a szempontból a várakozások alatt teljesített, hogy egyetlen gólt sem hozott (0-0). Ez összességében a milánóiaknak kedvező, hiszen továbbra is veretlenek a bajnokságban és vezetik a Serie A-t. Igaz, ha a Napoli megveri a Fiorentinát, akkor beérheti őket.

A torinóiak az egy szerzett ponttal beérték pontszámban a második Napolit, amely azonban értelemszerűen egy találkozóval kevesebben lépett pályára.

Juventus-Internazionale 0-0

A Real Madrid már egy félidő alatt kiütötte a Sevillát: a királyiak Ronaldo duplájával, valamint Nacho, Kroos és Hakimi találatával 5-0-ra vezettek a szünetben. Az állás a második játékrészben sem változott, így Zinedine Zidane együttese fölényes győzelmet aratott.

Real Madrid-Sevilla 5-0 (Nacho 3., Ronaldo 23., 31. - 11-esből, Kroos 38., Nakimi 42.)

TABELLA: ÍGY ÁLL A SERIE A ÉS A LA LIGA

Sepsi
Storck marad az edző
Román lapértesülés szerint a német szakember új szerződése értelmében havi 18 ezer eurót kereshet majd.
Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.