Puskás-díjat érő gól, fontos Nagy Ádám-átadás, a Bologna 120 perc után esett ki a kupából - videó

A magyar középpályás csereként állt be az Inter ellen, és azonnal fontos szerepet vállalt.
Budai László 2017. január 17., kedd 22:37
Szerző: Budai László 2017. január 17., kedd 22:37

A Bologna az Inter otthonában játszott az Olasz Kupa-negyeddöntőjében. Az első félidő 2-1-es milánói előnnyel zárult, az Inter első góljával ráadásul máris bejelentkezett a Puskás-díjért. A középső védő Murillo gondolt egy merészet és egy szögletből beadott labdát ollózott a kapuba.

Nagy Ádám a 72. percben állt be a vendégekhez, és egy perccel később máris egyenlített csapata - az akció a magyar játékos fontos átadásával indult (lásd alább). A magyar középpályás sokat volt játékban, és az egész Bolognát is dicsérni lehetett küzdeni tudásáért. Ez azonban csak arra volt elég, hogy a hosszabbítást kiharcolják, a ráadásban Candreva találatával a 98. percben eldöntötte a továbbjutás sorsát a hazai egyesület.

Olasz Kupa-negyeddöntő

Internazionale-Bologna hosszabbítás után: 3-2 (Murillo 34., Palacio 39., Candreva 98., ill. Dzemaili 43., Donsah 73.)