A 19 éves Sallai megint kezdő volt a Serie A-ban - eredmények

Ez történt vasárnap délután az olasz élvonalban.
Dudás Gábor 2016. szeptember 18., vasárnap 15:03
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 18., vasárnap 15:03

A 19 éves magyar támadó, Sallai Roland a Napoli elleni bajnokit követően ismét kezdőként kapott helyet a Palermo csapatában, egy félidőt játszott a fiatal légiós. A szicíliai gárda végül egy pontot szerzett a Crotone otthonában (1-1), így továbbra is nyeretlenül áll a kiesőzónában. A vendéhek másik magyarja, Balogh Norbert végig a kispadon ült.

Második meccsén már nem kapott gólt a Torino angol válogatott kapusa, Joe Hart, de győzelemnek sem örülhetett, a Bikák 0-0-s döntetlent játszottak az Empolival otthon.

A Chievo a kora délutáni meccsen egy 95. percben szerzett Cacciatore-góllal vitte el a három pontot (2-1) Udinéből, a Cagliari az Atalantát (3-0), a Sassuolo pedig a hajrában tíz emberrel küzdő Genoát (2-0) verte összességében simán, igaz, előbbi meccsen a vendégek, Paloschi révén (36. perc) 11-est hibáztak.