Egy cselt próbált csinálni Neymar a Brazília-Bolívia vb-selejtezőn, amikor az ellenfél játékosa, Yasmani Duk könyökkel komoly ütést mért a fejére.
A Barcelona csatára elterült, de a bíró szabálytalanságot sem fújt, pedig a vér is csorgott a pórul járt brazil fejéből. Le is kellett cserélni a támadót, aki egyébként vezető gólt szerzett és két gólpasszt is kiosztott az 5-0-s találkozón.
Neymar immáron, 49 találatával a brazil válogatott valaha volt negyedik legeredményesebb játékosa, megelőzve most már Zicót (48) is, előtte Pelé (77), Ronaldo (62) és Romario (55) áll az örökranglistán.
Átigazolások
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobban kereső játékosai közé kerülhet új szerződésével - állítja a TEAMtalk, amely szerint ezzel a Real Madridot akarja elijeszteni az angol klub.
Légiósok
Szivics Topolyán
Hamarosan hivatalossá válhat, hogy Szivics Tomiszlávnak kell benntartania a Topolyát a szerb első osztályban.