Németh pazar kapásgólt lőtt, legyőzték a listavezetőt – videó

A magyar futballista karatés mozdulattal talált  a kapuba.
Budai László 2016. december 15., csütörtök 16:31
Szerző: Budai László 2016. december 15., csütörtök 16:31

Németh Krisztián ismét az Al-Gharafa kezdőcsapatának a tagja volt, amely a listavezető Al Jaish otthonában játszott. A magyar csatár pedig ezúttal sem tétlenkedett, egy szöglet után pazar mozdulattal talált a hálóba, ezzel szerzett vezetést csapatának.

Bár a hazaiak a 66. percben egyenlítettek, Weiss tizenegyesből újra előnyhöz juttatta az Al-Gharafát, ezt pedig már sikerült is megtartania (1-2).

Az Al Gharafa ezzel továbbra is negyedik, de fontos győzelmével sikerült közelebb kerülnie riválisaihoz.

A sérüléséből visszatérő magyar csatárt a 67. percben lecserélték.