A németek és az angolok már a vb-n, a végén buktak nagyot a szlovákok - videó

Németország és Anglia is kijutott a 2018-as világbajnokságra, mindkét együttes csoportelsőként zár majd. Óriási bombagól volt a németeknél. Dráma volt a Skócia-Szlovákia meccsen is.
Mokány Lajos 2017. október 5., csütörtök 22:40
Szerző: Mokány Lajos 2017. október 5., csütörtök 22:40

A németek biztosan nyertek Észak-Írországban 3-1-re, és így továbbjutottak. A németeknél Rudy a 2. percben óriási góllal szerzett vezetést.

Az angolok a 94. percben lőtt Kane-góllal tudták legyőzni Szlovéniát odahaza, így ott lesznek a vb-n. Skócia is élt az eséllyel a szlovákok ellen, 67 percet emberelőnyben játszva lett 1-0 a vége, így megelőzték riválisukat. A vendégeknek különösen fájó lehet, hogy egy 89. percben kapott góllal kaptak ki. A szlovákoktól műesés után állította ki a bíró egy játékost.

12-szeres pénzt ér a magyar bravúr Svájcban – kattints!

Málta-Litvánia 1-1

A kilenc selejtezőcsoportból az első helyezettek kijutnak a jövő évi vb-re, míg a nyolc legjobb második novemberben oda-visszavágós pótselejtezőn küzd meg a négy további helyért.