Topligák: A Bayern csúnyán kiütötte a Dortmundot, a Real és a City is simán nyert - videó

Rangadónak indult, de gálameccs lett a Bayern-Dortmund összecsapásból. A Real Madrid és a Manchester City is magabiztosan szerzett három pontot.
Budai László 2018. március 31., szombat 20:23
Szerző: Budai László 2018. március 31., szombat 20:23

Bundesliga

A Bayern München esélyt sem adott a Dortmundnak a német bajnokság rangadóján. A bajorok Lewandowski duplájával, valamint James, Müller és Ribéry találatával már a szünetre óriási, ötgólos előnyt dolgoztak ki. Ezzel el is döntötték az összecsapást. A végeredményt Lewandowski állította be harmadik találatával a 87. percben (6-0).

A Schalke győzelme miatt a 17 ponttal vezető Bayern ezen a hétvégén még nem ünnepelhet bajnoki címet, de aranyérme így is biztosra vehető.

La Liga

Hasonlóan sima meccse volt a Real Madridnak a spanyol bajnokságban: Zidane csapata Bale duplájával és Benzema találatával győzte le 3-0-ra a Las Palmast. Mindkét játékos 11-esből rúgott egy-egy gólt, a walesi akcióból is eredményes volt.

Premier League

A Manchester City a Bayern Münchenhez hasonlóan bekezdett az első félidőben: Sané, Jesus és Sterling góljával 3-0-ra vezetett a szünetben az Everton otthonában. A második félidőben Bolasie szépített, de Guardioláék így is simán győztek (1-3).