Szalairól letépték a nadrágot is, de sárgát sem adott a bíró – videó

Remek formában kezdte a szezont Szalai Ádám, aki az első két körben három gólt is szerzett a Hoffeinheimben. A magyar válogatott támadó azóta nem talált be, de így is góllövőlista élbolyában foglal helyet.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 11:15
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 26., szerda 11:15

Csapatával kedden újabb győzelmet gyűjtött be, Szalai 90 percet töltött a pályán a Hannover elleni meccsen. Nem talált be, mégis főszereplője lehetett volna a sikernek, ha a játékvezető helyes döntést hoz.

Csapata 1-0-s előnyénél, a 30. percben ugyanis úgy szabálytalankodtak ellene, hogy az esetet kiállításnak kellett volna követnie. Az történt, hogy Kevin Wimmer rosszul vett át egy labdát, Szalai leszerelte, majd megiramodott a labdával a kapu felé.

Az ellenfél védője viszont a nadrágjánál fogva rántotta le a magyar csatárt, a legnagyobb meglepetésre azonban a játékvezető még sárga lappal sem büntette őt, holott akár a piros sem lett volna elképzelhetetlen. Wimmer annyira rángatta őt, hogy Szalai nadrágja is elszakadt az esetnél - mindezt látta az asszisztens is, de ő sem jelzett.

A Hoffenheimnek azonban ez is belefért, a vendégek végül 3-1-re nyertek, Szalai csapata így a szerdai találkozók előtt az ötödik helyen áll a tabellán.

Szalai, Sallai: 6 pont és 180 perc kezdőként a Bundesligában - videó
Mind a Hoffenheim, mind a Freiburg magyar támadója győzelemnek örülhetett kedden, Szalaiék Hannoverben (3-1), Sallaiék pedig a Schalke ellen (1-0) nyertek és mindketten végig a pályán is voltak kezdőként.
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.
Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.