Megyeriék is begyűjtötték a három pontot.
A Bundesliga 2-ben Stieber Zoltán csapata, a Kaiserslautern a dobogóra hajtó Union Berlint fogadta. A magyar középpályás végigjátszotta a találkozót, és elévülhetetlen érdemei voltak a Lautern bravúros győzelmében: a meccs egyetlen gólja előtt Stieber adta a gólpasszt Gausnak.
Megyeri Balázs klubja, a Fürth is pályára lépett, és ugyan a magyar kapus ugyan nem hozta kapott gól nélkül a meccset, ám így is begyűjtötték a 3 pontot a Bochum ellen.
Kaiserslautern - Union Berlin 1-0 (Gaus 71.)
Fürth - Bochum 2-1 (Freis 51., Sararer 82., ill. Gunduz 67.)
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobban kereső játékosai közé kerülhet új szerződésével - állítja a TEAMtalk, amely szerint ezzel a Real Madridot akarja elijeszteni az angol klub.
Légiósok
Szivics Topolyán
Hamarosan hivatalossá válhat, hogy Szivics Tomiszlávnak kell benntartania a Topolyát a szerb első osztályban.