Kezdőként és remek fejesgóllal mutatkozott be a Bundesligában Sallai Roland. A válogatott támadó a 7. percben juttatta vezetéshez csapatát, de ezt követően is eseménydúsan alakult számára a mérkőzés első félideje.
                                    
                            Remekül sikerült a magyar válogatott Sallai Roland bemutatkozása a Bundesligában: Légiósunk a Freiburg kezdőcsapatában kapott helyet a Wolfsburg elleni idegenbeli bajnokin, és a 7. percben máris villant, szép fejessel előnyhöz juttatva csapatát.
A válogatott szélső később tizenegyest is kiharcolt csapatának.
Sallai aztán megsérült, a 41. percben le kellett cserélni. A Freiburg végül 3-1-re nyert.
Átigazolások
    
                    Dorog
                        Nikházi továbbáll
                    Edzőváltás Dorogon: információink szerint az augusztusban kinevezett Nikházi Márk távozik a klubtól.
                
            
                    Fradi
                        Keane PL-klubnál jelölt?
                    Angol sajtóhír szerint az edzőjét menesztő Wolverhamptonnál is képben lehet az FTC-t irányító Robbie Keane.
                
            
                    Szentlőrinc
                        Márton is a jelöltek között volt
                    Úgy tudjuk, már több jelölt is felmerült a klubnál Waltner Róbert utódjaként, egyikük a legutóbb a ZTE-nél dolgozó Márton Gábor, de információink szerint a szakember nemet mondott a felkérésre.