Német Kupa: Szalaiék kiestek, gödörben a Dortmund - videó, eredmények

A Bayern München nem várt izgalmak után jutott tovább.
Csakfoci Admin 2016. október 26., szerda 21:48
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 26., szerda 21:48

A Bayern München már a 2. percben megszerezte a vezetést Philipp Lahm góljával, majd megduplázta az előnyét az amerikai Julian Green találatával az 1. félidő végére. Mindkét gólpasszt Thomas Müller adta.

A második játékrészben előbb a Bayern, majd az Augsburg hagyott ki egy büntetőt Müller illetve Koo Ja-Cheol „révén”. A 69. percben Ji Dong-Won szépített, a müncheniek pedig csak a 94. percben tudták bevinni a mindent eldöntő találatot David Alaba révén. (3-1)

A Hoffenheim kölni vendégjátéka 1-1-re végződött a rendes játékidőben, Szalai Ádám a hosszabbítás 104. percében szállt be, amikor már a Köln vezetett a 91. percben szerzett góllal. A magyar válogatott csatár sem tudott segíteni, a Hoffenheim kiesett.

Gödörben van a Dortmund, csupán 1-1-re végeztek a Bundesliga kettes Union Berlinnel szemben hazai pályán a rendes játékidőben, sőt, a hosszabbításban sem esett gól. (1-1).

A büntetőpárbajt aztán 3-0-ra nyerték, a berliniek mindegyik 11-est elhibázták, amíg ki nem estek.