Német Kupa: Szalai volt csapata hátrányból fordítva jutott tovább, harmadosztályú gárda a negyeddöntőben - eredmények, videók

A Mainz hátrányba került, végül azonban három gólt szerezve jutott tovább a Német Kupában, míg a Padernborn meglepetésre búcsúztatta magasabban jegyzett ellenfelét.
Csakfoci Admin 2017. december 19., kedd 22:54
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 19., kedd 22:54

A negyeddöntőbe jutásért rendeztek mérkőzéseket a Német Kupában kedd este. Szalai Ádám korábbi együttese, a Mainz hátrányba került a Stuttgart elleni hazai mérkőzésen (a továbbjutás egy találkozón dőlt el), de a második félidőben három gólt szerezve megfordította a meccset, és továbbjutott.

Mainz - Stuttgart 3-1 (Berggreen 62., A. Diallo 71., Serdar 92., ill. Gentner 41.)

A harmadosztályú Padernborn meglepetésre 1-0-ra felülmúlta a második ligás Ingolstadtot, amivel a kupa legjobb nyolc csapata közé jutott. A Köln 1-0-ra kikapott a Schalke vendégeként és kiesett - mint ismert, német sajtóértesülések Bernd Storck korábbi magyar szövetségi kapitányt is esélyesnek tartják a kölni kispadra.

Padernborn - Ingolstadt 1-0 (Zolinski 56.)

Schalke - Köln 1-0 (Zolinski 56.)