Nem született gól Stieber első hazai bajnokiján

Gólnélküli döntetlent hozott a Bundesliga 2-ben a Kaiserslautern és a Düsseldorf találkozója.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 29., hétfő 20:14
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 29., hétfő 20:14

Jól kezdett a Lautern, az első félidőben többet birtokolta a labdát a hazai csapat. Stieber jól játszott, ő végezte el a pontrúgásokat, amelyekben volt ugyan némi veszély, de a befejezésekbe mindig hiba csúszott. A Düsseldorf ellentámadásai sem volta pontosak.

A második játékrész is inkább küzdelmes, mint látványos játékot hozott. Stiebert végül a 73. percben edzője lecserélte. Az eredmény utána sem változott, 0-0 a vége.

A Kaiserslautern így a három forduló után még nyeretlen, 15., a Düsseldorf hetedik.