Megyeri kis híján büntetőt fogott, csapata nagyot küzdött, de kikapott - videó

A horvát csatárlegenda is gólt lőtt a magyar kapusnak.
Budai László 2017. január 27., péntek 19:32
Szerző: Budai László 2017. január 27., péntek 19:32

Jól kezdődött a Megyeri Balázzsal felálló Fürth mai, 1860 München elleni bajnokija, hiszen Dursun találatával hamar vezetést szerzett. A 43. percben azonban a horvát csatárlegenda, Ivica Olic tizenegyesből betalált Megyerinek, igaz, a magyar kapus közel volt ahhoz, hogy hárítson, majd egy 49. perces kiállítás nehezítette a vendégek dolgát.

Megyeriék sokáig tartották magukat, de egy 86. percben kapott góllal végül vereséget szenvedtek (2-1). A Radoki János irányította Fürth így a tizenegyedik a tabellán.

A hazaiaknál természetesen nem játszott a hosszú sérüléséből lábadozó Simon Krisztián.

Érdekesség, hogy hamarosan a Fradi magyar válogatott játékosa is csatlakozhat Megyeriékhez – kattints a hazai transzferhírekért!

Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)