Megyeri kis híján büntetőt fogott, csapata nagyot küzdött, de kikapott - videó

A horvát csatárlegenda is gólt lőtt a magyar kapusnak.
Budai László 2017. január 27., péntek 19:32
A horvát csatárlegenda is gólt lőtt a magyar kapusnak.
Szerző: Budai László 2017. január 27., péntek 19:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Jól kezdődött a Megyeri Balázzsal felálló Fürth mai, 1860 München elleni bajnokija, hiszen Dursun találatával hamar vezetést szerzett. A 43. percben azonban a horvát csatárlegenda, Ivica Olic tizenegyesből betalált Megyerinek, igaz, a magyar kapus közel volt ahhoz, hogy hárítson, majd egy 49. perces kiállítás nehezítette a vendégek dolgát.

Megyeriék sokáig tartották magukat, de egy 86. percben kapott góllal végül vereséget szenvedtek (2-1). A Radoki János irányította Fürth így a tizenegyedik a tabellán.

A hazaiaknál természetesen nem játszott a hosszú sérüléséből lábadozó Simon Krisztián.

Érdekesség, hogy hamarosan a Fradi magyar válogatott játékosa is csatlakozhat Megyeriékhez – kattints a hazai transzferhírekért!


Átigazolások
ETO FC
Schön végleg Győrben
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően végleg az ETO FC játékosa lett a magyar válogatott Schön Szabolcs.
Légiósok
Orbán a jövőjéről
Willi Orbán egyelőre nem tervezi a távozását az RB Leipzigtől, ugyanakkor a jövője továbbra is nyitott kérdés a német klubnál.
Ferencváros
Keane Angliát választja a Celtic helyett?
Stephen McGowan, a skót The Herald újságírója szerint "veszélyes feltételezés” azt hinni, hogy Robbie Keane a Celtic miatt hagyta el a FTC-t, és elképzelhető, hogy inkább Angliában vállal munkát.
Tovább az összes átigazoláshoz