Megyeriék idegenben nyertek, döntetlen a magyar rangadón

A magyar kapus egy gólt kapott, de három pontnak örülhetett, Kleinheisler kezdett, Szalai nem játszott.
admin 2016. szeptember 20., kedd 17:44
Szerző: admin 2016. szeptember 20., kedd 17:44

A Kleinheisler Lászlót kezdőként bevető Darmstadt Szalai Ádám csapatát, a Hoffenheimet fogadta. A vezetést a vendégek szerezték meg Kramaric révén a második félidő elején, és már-már elkönyvelték a 3 pontot, azonban a magyar középpályás helyére beálló Olijnyk az utolsó pillanatokban kiegyenlített. Szalai ezúttal nem lépett pályára a Hoffenheimben.

Darmstadt - Hoffenheim 1-1 (Olijnyk 92., ill. Kramaric 46.)

A Nürnberg otthonában lépett pályára Megyeri Balázs csapata, a Greuther Fürth. A magyar kapus a kezdőcsapatban kapott helyet, és három pontnak örülhetett csapatával. A Fürth az első félidő hajrájában szerezte meg a vezetést, és fordulás után nem sokkal megduplázták az előnyt. Az első játékrész hajrájában sárga lapot kapó magyar hálóőr kapujába ugyan az utolsó pillanatokban betalált a Nürnberg, ám a győzelem így is a vendégeké lett.

Nürnberg - Greuther Fürth 1-2 (Burgstaller 93., ill. Dursun 40., Steininger 54.)