Lesgól után az utolsó percben bukott a korábbi Vasas-edző új csapata – videó

Hiába vezetett a 75. percben a Michael Oenning által irányított Magdeburg, az Eintracht Braunschweig az utolsó pillanatokban egyenlíteni tudott.
Csakfoci Admin 2018. november 17., szombat 21:40
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 17., szombat 21:40

A Vasas korábbi edzője, Michael Oenning szerdai kinevezése után pénteken a német harmadosztályban szerénykedő Eintracht Braunschweig elleni felkészülési mérkőzésen mutatkozott be a másodosztályú Magdeburg kispadján.

Gól nélkül első félidőt követően mindkét csapat sorcserét hajtott végre, majd a 75. percben megszerezte a vezetést a Magdeburg: Abu Hanna ívelt a bal oldalról Nils Butzenhez, aki közvetlen közelről volt eredményes (0-1).

Alig tizenegy perccel később Mërgim Berisha is betalált, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot, majd a 90. percben egy szöglet után Tingager fejjel vette be a vendégek kapuját, amivel kialakult az 1-1-es végeredmény.

Bundesliga II-es csapatnál kapott újra munkát a korábbi Vasas-edző – videó
Michael Oenning a hazájában dolgozhat újra vezetőedzőként.
Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.