Húsvéti tojásokat dobáltak a pályára a Wolfsburg meccsén – videó

Érdekes érdekes közjáték miatt alig egy perc után félbe kellett szakítani a Wolfsburg-Frankfurt (1-1) német élvonalbeli bajnokit a 30. forduló zárómeccsén.
Csakfoci Admin 2019. április 23., kedd 13:18
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 23., kedd 13:18

Érdekes jelenetek játszódtak le a Wolfsburg és a Frankfurt összecsapásán hétfő este a Bundesliga 30. fordulójának zárómeccsén. A szurkolók nem sokkal a kezdősípszó után csokiból készült húsvéti tojásokat dobáltak a pályára. A találkozót a játékvezető, Marco Fritz félbe is szakította.

A Kicker információi szerint a bedobált tojásokkal a szurkolók azt próbálták kifejezni, hogy nem tetszik nekik a hétfői meccsnap.

A játékosok, a bírók és a pályamunkások közösen gyűjtötték össze a játéktérre bedobált tojásokat, majd miután tiszta lett a gyepszőnyeg körülbelül három perc után folytatódhatott a találkozó.

Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.