Dárdai jobbhátvédként játszatta renitens kapusát - gólt lőtt

Thomas Kraft pár hete hisztizett.
Mokány Lajos 2016. szeptember 3., szombat 10:08
Szerző: Mokány Lajos 2016. szeptember 3., szombat 10:08

Edzőmeccset játszott a Hertha, az ellenfél a nyolcadosztályú Club Italia volt, a végeredmény 12-0 lett. A legérdekesebb azonban az edzőmérkőzésen Thomas Kraft szerepeltetése volt, vele veszett ugyanis össze az egyik edzésen július végén, és bezavarta az öltözőbe.

Az Index beszámolója szerint Dárdai most sem a kapuban számított rá, hanem jobbhátvédnek tette ki a második félidőben, és a tizedik gólt a valaha a Bayernben védő Kraft lőtte büntetőből. Tavalyi sérülése után nem tudta visszavenni a helyét a kezdőben, ezért eléggé frusztrált volt az utóbbi időben.

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.