Gulácsiék vezettek és vesztésre is álltak, végül ikszeltek a Bundesligában

A magyar kapus egy bombagólt és egy ziccert nem védhetett, 2-2-re végeztek.
Csakfoci Admin 2017. március 3., péntek 21:51
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 3., péntek 21:51

A 19. percben hátrányba kerül a Gulácsi Péterrel felálló RB Leipzig a Bundesliga fordulójának pénteki nyitómeccsén, a tabellán második lipcseiek magyar válogatott kapusa tehetetlen volt Stafylidis bombagóljánál. Hat perccel később egyenlítettek Gulácsiék az Augsburg otthonában, majd a második játékrész elején a vezetést is átvették. Nyerniük azonban nem sikerült, mert a 60. percben ziccerből ismét bevették a lipcsei kaput, ez után pedig már maradt a 2-2.

A mérkőzés egészét tekintve aktívabb és többet próbálkozó vendégek a pontvesztés ellenére is magabiztosan másodikak a német élvonalban, kilenc ponttal előzik meg a holnap délután pályára lépő Dortmundot.

Augsburg - Leipzig 2-2 (Stafylidis 19., Hinteregger 60. ill. Werner 25., Compper 52.)

Kérdéses a jövője
Dárdai Pál
Továbbra is kérdéses, ki irányítja a következő szezonban a Herthát, de az is, milyen célokkal vág neki a csapat a szezonnak, és kikkel teszi meg mindezt.