Az RB Leipzig vezetőedzője, Julian Nagelsmann az Eintracht Frankfurt elleni kupameccs előtt elmondta, Gulácsi Péter nem lesz a kezdőcsapat tagja - helyette Yvon Mvogo lép pályára.
Kedden folytatódnak az Német Kupa küzdelmei, ahol a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt foglalkoztató RB Leipzig a 2018-as év győzteséhez, az Eintracht Frankfurthoz látogat a nyolcaddöntőben.
A lipcseiek az esti találkozót megelőzően sajtótájékoztatót tartottak, melyen Julian Nagelsmmann vezetőedző választ adott a kapuskérdésre.
- Yvon - válaszolt röviden a 32 éves tréner, aki vélhetően a vasárnapi, Bayern München elleni rangadón fog szerepet a szánni a magyar válogatott hálóőrnek.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.
MTK Budapest
Külföldről veszik meg a tehetséget
A csakfoci.hu Belgiumból származó információi szerint megállapodás született az MTK Budapest és a Zulte Waregem között Átrok Zalán átigazolásáról.
Légiósok
Yaakobishvili váltana
Újra kölcsönadná a Barcelona a magyar válogatott kapust – Yaakobishvili Áron a játéklehetőséget tartja a legfontosabbnak.