Gulácsi nagy hiba után kapott gólt a Bundesligában, Dárdaiék kiütötték a leendő Bayern-edző csapatát - videó

Rosszul indult a "magyaros" rangadó a Bundesligában Gulácsi Péternek. Az RB Leipzig a magyar kapus nagy hibája után került hátrányba a Szalai Ádámot a kispadon tartó Hoffenheim ellen.
Mokány Lajos 2018. április 21., szombat 16:26
Szerző: Mokány Lajos 2018. április 21., szombat 16:26

Az első negyedóra végén Nico Schulz lövése után ügyetlenkedett Gulácsi Péter, Mark Uth pedig lecsapott a labdára, és vezetést szerzett - hozzá kell tenni, hogy a lipcseiek védelme sem volt túl magabiztos az esetnél.

A vendégek egyébként még kettőt lőttek a Gulácsinak az első 45 percben, így a Hoffenheim 3-0-ra vezetett a rangadón. A második játékrészben a Lipcse ráadásul emberhátrányba is került, a találkozó végül 5-2-es vendégsikerrel zárult - Szalai nem állt be a győztes együttesbe.

Szalai mellett Dárdai Pál is örülhetett, a Hertha ugyanis 3-0-ra nyert idegenben a Frankfurt ellen. Az Eintracht a 79. perctől emberhátrányban játszott, de ekkor már 2-0 volt a berlinieknek. A magyar tréner fia, Dárdai Palkó a kispadon ült. Mint ismert, a Frankfurtot irányító Niko Kovac lesz nyártól a Bayern vezetőedzője.

A Bayern a Hannovert (3-0), a Hamburg a Freiburgot (1-0), a Stuttgart a Werdert verte (2-0).