Fanatizmus: 33 ezren voltak a német U19-es döntőn - fotó, videó

A Dortmund fiataljai 11-esek után győztek 8-7-re a Bayern ellen.
Budai László 2017. május 23., kedd 8:28
Szerző: Budai László 2017. május 23., kedd 8:28

Egészen elképesztő, hogy milyen érdeklődés volt a német U19-es bajnoki döntő iránt, amelyet a Dortmund és a Bayern fiataljai játszottak egymás ellen. A Dortmund stadionjában megrendezendő összecsapáson 33450-en szurkoltak a helyszínen, ez korosztályos összecsapáson Németországban is csúcs. A találkozó igen drámaian alakult, hiszen a rendes játékidőben és a hosszabbításban sem született gól, a Dortmund végül 11-esek után nyert 8-7-re.

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.