Folytatódott a dortmundi mélyrepülés: komikus kapott gól, kínos vereség - videó, tabella

Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el a Dortmund, amely gólt ajándékozott az ellenfélnek, és tizenegyest is hibázott péntek este.
Csakfoci Admin 2017. november 17., péntek 22:52
Szerző: Csakfoci Admin 2017. november 17., péntek 22:52

Két vereség után a Stuttgart otthonában lépett pályára bajnoki mérkőzésen a Borussia Dortmund, de hamar ismét bajba került a BVB: az 5. percben egy hátul eladott labda után máris vezettek a hazaiak. A félidő hosszabbításában Schürrle büntetőt hibázott, de a kipattanót Philipp értékesítette (1-1).

Hiába, a második játékrészben újra kapitulált a dortmundi védelem (2-1), így sorozatban harmadszor maradt pont nélkül a Bundesligában Peter Bosz gárdája.

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A  BUNDESLIGA MEZŐNYE - KATTINTS!