Sajtóértesülések szerint a Borussia Dortmund szeretné leigazolni az argentinok fiatal játékosát, Lautaro Martinezt.
Egy argentin televízió-csatorna úgy tudja: a német klub 32,5 millió eurót kínál a 20 éves csatárért, aki jelenleg a Racing Club de Avellaneda játékosa. Lautaro Martinez, akinek még 2020-ig érvényes a szerződése, 14 bajnokin tíz gólt szerzett, és Michy Batshuayi lehetséges alternatívájaként tekintenek rá a BVB-nél.
A belga támadót a nyárig kapták kölcsön a Chelsea-től a dortmundiak. A végleges szerződtetése valószínűleg túl drága lenne, feltéve, ha egyáltalán elengednék őt a londoniak.
Martinez iránt állítólag más európai élklubok is érdeklődnek. A futballista ott van az olaszok (péntek) és a spanyolok (jövő kedd) ellen készülő argentin válogatott keretében.
(mti)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.

Puskás Akadémia
Bejelentés Hornyákról
Péntek délelőtt a felcsúti klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Hornyák Zsolt vezetőedző 2027 nyaráig meghosszabbította idén júniusban lejáró szerződését.

Gyirmót
Távozhat a kétméteres csatár
A 20 éves ukrán csatár, Oleksandr Pyshchur 26 tétmeccsen 8 gólnál és 4 asszisztnál jár a mostani idényben. A Kisalföld úgy tudja, több NB I-es klub is érdeklődik a gyirmóti támadó iránt és távozhat a klubtól.