Bombameglepetés: Őrült meccsen esett ki a Dortmund a kupából - videó

Már a Német Kupa nyolcaddöntőjében búcsúzott a sorozattól a Bundesligát vezető Borussia Dortmund. Kedden, hazai pályán estek ki a Ruhr-vidékiek a Werder Bremen ellen. A rendes játékidő után 1-1, a hosszabbítás végén pedig 3-3 volt az eredmény (a brémaiak a 119. percben egyenlítettek), a büntetők során aztán a vendégcsapat volt pontosabb, Jirí Pavlenka kapus pedig Alcácer és Philipp kísérletét is védte.
Dudás Gábor 2019. február 5., kedd 23:20
Szerző: Dudás Gábor 2019. február 5., kedd 23:20

Német Kupa, nyolcaddöntők:

Borussia Dortmund – Werder Bremen 3-3 (Reus 48., Pulisic 105., Hakimi 113., ill. Rashica 6., Pizarro 108., Harnik 119.) - 11-esekkel: 2-4

Heidenheim (II.) – Bayer Leverkusen 2-1 (Dovedan 47., Multhaup 72., ill. Brandt 45.)

Hamburg (II.) – Nürnberg 1-0 (Özcan 54.)

Duisburg (II.) – Paderborn (II.) 1-3 (Oliveira Souza 47., ill. Tekpetey 52., Proger 62., Antwi-Adjej 76.)

Ötvös Bence
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy a Kisvárda lejáró szerződésű játékosát, Ötvös Bencét a ZTE, a DVSC és a Paks is kiszemelte.
Hangya Szilveszter
Menedzsere elárulta, hogy a 10-szeres válogatott Hangya Szilveszter szerződése lejár a nyáron és várhatóan távozik a Viditől. Van érdeklődés több NB I-es csapattól is, az élvonalban tervezi a folytatást. (nso.hu)