Dárdaiék 447 perc után rúgtak gólt és fordítottak, hatalmas potya a Bundesligában - eredmények, videó

Dárdai Pálék idegenben fordítottak a Hamburg ellen, ehhez az is kellet, hogy a Hertha megtörjön egy hosszú gólcsendet. Szalai Ádám negyedórát játszott.
Mokány Lajos 2018. március 17., szombat 18:21
Szerző: Mokány Lajos 2018. március 17., szombat 18:21

Dárdai Pálék a kiesés ellen küzdő és edzőváltáson átesett HSV vendégei voltak, és bő negyedóra után hátrányba kerültek. A második félidő első felében aztán Lazaro, majd Kalou is eredményes volt, a Hertha 447 percnyi játék után talált be újra - a berliniek idegenben győztek 2-1-re.

Szalai Ádám csere volt, a 74. percben állt be a hat gólt hozá Mönchengladbach–Hoffenheim (3-3) meccsen.

A forduló potyáját a Mainz kapusa kapta, Florian Müller a rövid saroknál nézett be egy labdát.