Bundesliga: Két fejes gól is kevés volt a sereghajtónak a Dortmund ellen - videó, tabella

Fordulatos mérkőzést játszott péntek este az utolsó helyezett Kölnnel a Borussia Dortmund, amelyben duplával mutatkozott be az új igazolás, Michy Batshuayi.
Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 22:46
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 22:46

A vártnál több izgalmat tartogatott a szurkolók számára a péntek esti Köln - Dortmund mérkőzés a Bundesligában. Bár a félidőben a debütáló Michy Batshuayi góljával vezetett a vendégcsapat (0-1), Zoller révén fejessel válaszoltak a vendégek a második játékrészben (1-1). Batshuayi ismét a Dortmundnak szerzett előnyt, de ismét jött egy hazai fejes (2-2). A Borussiának mindenképp a három pont kellett, amiért mentek is előre, és egy gyors kontra végén a 84. percben Schürrle találatával beállították a végeredményt (2-3).

Köln - Dortmund 2-3 (Zoller 60., Mere 70. ill. Batshuayi 35., 62., Schürrle 84.)

Koln 2-3 Dortmund | Highlights & Goals 02-02-2018 by footbie.com

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL A BUNDESLIGA MEZŐNYE